Tekuté hodvábne tapety

Čo sú tekuté hodvábne tapety? Je to drtený hodváb zmiešaný so živicou na báze vody. Tieto tapety možno použiť v interiéroch pri ich skrášlení, dodávajú mimoriadny pocit komfortu, navyše poskytujú zvukovú a tepelnú izoláciu v miestnosti.

Eco friendlyPri použití tekutej hodvábnej tapety dosiahnete, že je celý povrch steny jednotný. A pri tom stena, na ktorú tapetu nanášate, nemusí byť rovná a bez chýb lebo skrytou silou tekutých tapiet je ich schopnosť a odolnosť vyrovnávať nerovnosti stien, nepredstavuje žiadne problémy pri zamaskovaní nedostatkov v starších interiéroch, alebo jednoducho všade kde si človek chce vylepšiť svoje bývanie. Jediná vec nevyhnutná pre tekuté hodvábne tapety sú čisté a suché steny, pripravené v súlade s pokynmi na každom balíku. Ďalšou výhodou tekutých hodvábnych tapiet je aj možnosť postupných opráv pri bežnom užívaní keď vzniknú mechanické poškodenia.

Dekoratívne omietky z hodvábu sú elastické a dostatočne pružné, pretože obsahujú živicu. V prípade, že novopostavený dom, kde sú tieto tapety natiahnuté, stále sadá a vzniknú malé trhliny, je postačujúce, postriekať vodou rozstrekovačom poškodenú časť a opraviť špachtľou z plastu, alebo dokonca len niečím hladkým a porucha je vyriešená bez problémov.

Dekoratívne omietky z hodvábu môžu byť použité v akejkoľvek miestnosti, aj v kúpeľni, kde nie je priamy kontakt s vodou, i v kuchyni kde neabsorbujú pachy, nezožltnú, zachovávajú svetelnú stálosť. Možno ich aj umyť, pokiaľ je to žiadúce a pokiaľ majú upravený povrch lakom na vodnej báze.

Tekuté tapety z hodvábu sú vhodné kombinovať s inými dokončovacími materiálmi - s korkom, farbou a inými dekoratívnymi omietkami, tapetami, kameňom, atď.. Materiál je dokonale vhodný v kombinácii so sadrovými a polyuretánovými lištami, kde vytvoria exkluzívny interiér! Možnosti pre tvorivosť nie sú obmedzené ničím, okrem vašej fantázie a rozmerom stien a stropov vášho interiéru, z katalógu je na výber viac ako 140 farieb a textúr, možnosť rôznych kombinácií navzájom, stelesňujúce kreatívne možnosti pre svoje deti, pretože materiál je čisto ekologický. Má ocenenie za ekológiu a inovácie . Aj jednoduchá stena v malom byte vyzerá veľmi dôstojne a rafinovane, po použití týchto tekutých tapiet. Sú lacné, elegantné a krásne.

Označenie DIY znamená, urob si sám. A je to naozaj materiál, ktorý môže nanášať aj dieťa.

Všetky komponenty použité pri výrobe nášho materiálu sú prírodného pôvodu, ako je napríklad prírodná celulóza, hodvábne vlákna a kvalitné dekoratívne prísady. Spojivo je živica. Všetky zložky sú prírodného pôvodu, a sú absolútne neškodné.

 Poradíme / Tekuté hodvábne tapety - foto
 Poradíme / Tekuté hodvábne tapety - foto
 Poradíme / Tekuté hodvábne tapety - foto

03. 10. 2021 nový článok

nový článok

11. 11. 2020 Záclony ktoré plnia sny

moderné záclony z novej kolekcie 2020 Aj v tomto náročnom období, keď nás prenasleduje COVID 19 na každom kroku, sme nezaspali. Z novej kolekcie firmy Margo Textil sme zrealizovali dokončenie interiéru záclonami a rímskymi roletami. Áno,.... v tomto prípade je to bodka za ročným príbehom, kde si majiteľka splnila svoje sny. Nech sa páči vstúpte do nášho sna.

Záclony ktoré plnia sny

24. 10. 2019 Tekuté hodvábne tapety

Čo sú tekuté hodvábne tapety? Je to drtený hodváb zmiešaný so živicou na báze vody. Tieto tapety možno použiť v interiéroch pri ich skrášlení, dodávajú mimoriadny pocit komfortu, navyše poskytujú zvukovú a tepelnú izoláciu v miestnosti.

Tekuté hodvábne tapety

24. 10. 2019 Dekoračné lišty

Pokiaľ cítite potrebu vniesť do svojho interiéru niečo, čo nemá každý a čo mu dodá nádych luxusu, vyberte si z našej ponuky dekoračných líšt a prvkov.

Dekoračné lišty

24. 10. 2019 Dekoratívne mozaiky

Do interiérov sa čoraz viac začínajú ako lukratívny doplnok používať keramické mozaiky. Pri troške fantázie sa dajú použiť aj na miestach kde to nie je bežné.

Dekoratívne mozaiky